Üldjuhul tollimaksuga ei maksustata ja tollideklaratsiooni ei pea vormistama saadetiste puhul, mille väärtus jääb alla 150 euro. Erandiks on alkohol, tubakatooted, parfüüm ning tualettvesi. Olenevalt kaubakoodist, jääb tollimaksumäär vahemikku 0–17% kauba väärtusest. Selleks, et saaksime hõlpsasti Teie tollideklaratsiooni vormistada oleks Teil vaja meile edastada järgmised dokumendid:

Arve

Deklaratsiooni koostamiseks oleks kindlasti vaja tehingut (ost või müük) tõendavat dokumenti. Arvel peaks kindlasti välja toodud olema põhiline arve info nagu arve summa, valuuta, ostetud/müüdud kogus, saaja/saatja andmed ja arve koostamise kuupäev. Lisaks oleks hea, kui arvel oleks kirjas ka tarnetingimus. Samuti hõlbustab see protsessi, kui tootja on ka kaubakoodi arvele peale märkinud.

Ladustamisteade

Kui kaup on jõudnud Eestisse, siis oleks vaja teada, millises laos on see kaup ajutiselt ladustatud. Teate peal on tavaliselt kõik vajalik info juba olemas, seega Teil pole vaja muud teha kui see meile edasi saata.

Volikiri

Selleks, et meil oleks õigus Teie eest tollideklaratsioon vormistada tuleks Teil meid volitada. Selleks oleks vaja täita ja digitaalselt allkirjastada volikiri. Selle saab alla laadida siit.

MEIE AITAME!

Edasta meile eelpool mainitud dokumendid e-maili aadressile info@1aruandlus.ee ja me vormistame sinu deklaratsiooni kiirelt ja täpselt!